LUXUSNÍ APARTMÁ #311, PRAGUE VIEW

Láhev šumivého vína při příjezdu, denně doplňovaný mininibar,  privátní vstup do hotelových lázní na 60 min a snídaně zdarma!

Pobyt v hotelu Hoffmeister&Spa je vždy nezapomenutelným zážitkem a to obzvláště pro ty, kteří se ubytují v Luxusním Apartmá #311, kterému dominuje hydromasážní vana v prosklené koupelně a kouzelné výhledy na Prahu. Toto exkluzivní prostorné apartmá je značkou výjimečnosti Hotelu Hoffmeister&Spa.

Apartmá má díky jižní orientaci a umístění v 3. podlaží celoročně dostatek denního světla. Po otevření dveří se dostanete do prostorného světa vybarveného jemnými krémovými barvami, které doplňují barvy přírodního dřeva použité na pohodlném nábytku. Hosté se mohou při sledování televize usadit do prostorného a pohodlného sofa, zatímco k práci lze využít psací stolek. Chvíle strávené v obývacím pokoji si lze zpříjemnit kávou z kávovaru.

V ložnici na Vás čeká pohodlné lůžko velikosti king o rozměrech 200x200cm a krásné výhledy na Karlův Most a Národní Divadlo . Vkusně zařízené koupelně dominuje uprostřed uložená hydromasážní vana a nechybí zde ani sprchový kout s tropickým deštěm, 2 umyvadla a velké zrcadlo.

Pokoj je vhodný i pro rodiny s dětmi, jelikož jej lze propojit s vedlejším pokojem, čímž lze vytvořit jednotku o cca 80 m².

Velikost apartmá je 60m².