Speciální nabídky

Nenechte si ujít speciální nabídky Hotelu Hoffmeister&Spa v podobě, romantických balíčků a bonusů které obsahují. Naše speciální nabídky kombinují to nejlepší co Vám náš hotel může nabídnout – služby spa, romantické večeře v naší restauraci a jiné speciality. Rezervujte si  svůj pobyt přímo s hotelem a užijte si více za méně.

Spa relaxation package

Spa-relaxační balíček

je na 2 - 5 nocí a máte možnost se ubytovat v pokoji kategorie Deluxe anebo Junior Suite Executive s vířivkou. Tato nabídka obsahuje to nelepší co Hotel Hoffmeister&Spa může nabídnout. Masáž, večeře, vířivka a parní lázeň.

Romantic prague

Romantika v Praze

je balíček na 2 – 5 nocí s možností ubytovat se v pokoji kategorie Junior Suite Executive. Balíček obsahuje 5 chodovou degustační večeři při svíčkách, romantickou projížďku na lodičkách a možnost využít naši vířivku či parní lázeň.

Spa pleasures

Lázeňské radovánky

Název balíčku je všeříkající. Rezervujte si lázeňské radovánky ponořte se do naší parní lázně a vířivky a oddejte se 90 minutové péči našich masérů a masérek s možností dokoupení dalších procedur.

Romantic honeymoon package

Romantický Balíček pro oslavu výročí a novomanžele

Lze rezervovat na 3 a 4 noci. Ubytujte se v Luxusní dvoupatrové Suite Jing Jang, probuďte se s výhledem na Staré Město a se snídaní v posteli a zbytek dne můžet trávit v našem spa, romantickou projížďkou na lodičkách "Pražské Benátky" a při 5 chodové degustační večeři v naší restauraci..