Věrnostní program hotelu Hoffmeister

Hotel Hoffmeister si váží svých věrných hostů a proto Vám po prvním pobytu u nás nabízíme na další pobyt slevu ve výši 10 %. Sleva je v porovnání s cenami na internetových rezervačních portálech a musí být zobrazitelná na našem webu, je platná pro všechny typy pokojů a nevztahuje se na speciální nabídky zveřejněné na našem webu. Slevu lze uplatnit přímo na našem webu. Pro získání slevového kódu kontaktujte naší recepci, prosím. Pro nárokování slevy na našem webu je nutné do políčka Promo vepsat obdržený kód, vybrat termín pobytu a zvolit „Ukázat ceny“.*

Rezervace lze provádět bez zadání údajů platební karty.**

Rezervace Vašeho pobytu přímo s námi je výhodná pro Vás i pro nás. Internetová distribuce pokojů je velice nákladná a proto si vážíme každého hosta, který se rozhodne rezervovat přímo s námi. Hostům kromě slevy zajistíme přiřazení nejlepších pokojů v dané kategorii, nebo pokoj vyšší kategorie je-li dostupný a dárek na uvítanou. Kromě toho pouze při rezervaci přímo s námi bude parkovné na 1 den činit 15 EUR, zatímco při rezervaci na internetových rezervačních portálech to bude 24 EUR.

* slevu může nárokovat pouze host, který byl v hotelu Hoffmeister ubytován od roku 2010 a má v úmyslu vytvořit další rezervaci. Prokázání předchozí rezervace je možné pomocí rezervačního potvrzení, čísla rezervace, anebo na základě jména hosta.

** pokud host svou rezervaci včas nestornuje a do hotelu nepřijede, tak si vyhrazujeme právo další rezervace po předchozím avízu stornovat.