Svatební prostory

Hotel Hoffmeister&spa nabízí několik pohádkově laděných vnitřních i venkovních prostor.

Letní terasa se zimní zasklenou restaurací

Je krásným odpočinkovým místem, kde hosté mohou posedět pod širým nebem v blízkosti Pražského hradu. Hotelová terasa se rovněž pyšní spoustou romantických zákoutí, živou květinovou dekorací a množstvím zeleně.

V romantickém altánu dekorovaném ve svatebním hávu a obklopeném spoustou živých květin lze uspořádat oslavu pro 2- 4 osoby.

Pod přístřeškem markýzy nebo v prostorách zimní prosklené restaurace lze připravit oslavu pro větší počet hostů do 25 osob s možností usazení ve stylu banket nebo jednotné tabule.

Zrcadlový salonek

Velmi vkusně a jemně laděný Zrcadlový salonek do něžných zlato smetanových tónů je ideálním místem pro zcela nerušené svatební oslavy od 10 – 20 osob. Salonek je možné spojit s předsálím a hotelovou vinárnou, rovněž prostory, které jsou od ostatního hotelového dění zcela odděleny. Magická vinárna s klenutými stropy, která se nachází ve sklepení hotelu, pak umožňuje prodloužení svatebních oslav do pozdních nočních hodin, kdy hudba může hrát až do úsvitu.

Gourmet Ada restaurant

Třpytivě stříbřitá Ada restaurace je poslední luxusní nabídkou svatebních prostor hotelu Hoffmeister&spa. Svatební oslavy pro 20 – 35 osob s možností usazení formou banketu nebo jednotné tabule jsou jistě tou pravou volbou pro ty, kteří od svého svatebního dne očekávají kouzlo romantiky a kouzlo nezapomenutelného okamžiku.