Pokoje

Vidět více

DELUXE POKOJ

Luxusní pokoje Deluxe s ideálním rozměrem od 20 do 36m² jsou vhodné pro strávení romantického pobytu v Praze i pro obchodní cestu. Některé z těchto pokojů nabízí vlastní vířivku. K dispozici je lůžko Queen nebo King a oddělené postele. Snídaně v ceně.

Vidět více

JUNIOR SUITE EXECUTIVE

Junior Suite Executive jsou ideální volbou pro hosty, kteří preferují prostornější pokoje. Díky svým 30 - 50m² jsou tyto pokoje ideální volbou. K dispozici je luxusní postel velikosti King (200x200 cm) anebo oddělené postele. Snídaně a minibar je v ceně.

Luxury room

Vidět více

LUXUSNÍ APARTMÁ #311, PRAGUE VIEW

Luxusní Apartmá #311, kterému dominuje hydromasážní vana v prosklené koupelně a kouzelné výhledy na Prahu, je značkou výjimečnosti Hotelu Hoffmeister&Spa.

Vidět více

LUXUSNÍ APARTMÁN 401, „SUITE OF LOVE, APARTMÁN LÁSKY“

Jste bezhlavě zamilovaní? Chcete prožít ty nejromantičtější líbánky v centru Prahy? Právě pro vás je připraven exkluzivní Apartmán lásky.

Luxury Suite

Vidět více

LUXUSNÍ APARTMÁ #402, YIN YANG

Velmi prostorné Luxusní Apartmá Yin Yang udělá Váš pobyt v Praze jedinečným a nezapomenutelným. Dvoupatrový pokoj nabízí výhled na Karlův Most a Staré Město, prostornou vířivou vanu, luxusní postel velikosti King a láhev šumivého vína na uvítanou.

Standard Room

Vidět více

STANDARDNÍ POKOJ

Pohodlné standardní pokoje s postelí Queen nabízí 2 druhy ubytování. K dispozici jsou pokoje se vstupem z hotelové terasy a vlastním patiem, které jsou vhodné pro kuřáky a také pokoje ve vedlejší budově s kuchyňkou a vířivou vanou. Snídaně v ceně.

Family room

Vidět více

RODINNÝ POKOJ PRO 4 OSOBY

Dvouložnicové pokoje pro 4 osoby vhodné pro přátele a rodiny. Nabízíme možnost 2 patrového pokoje s vlastní kuchyňkou, propojení dvou Deluxe pokojů anebo dvouložnicový pokoj s obývacím pokojem. Všechny pokoje mají...

Romantické ubytování a luxusní pokoje

Všechny pokoje a suity v našem hotelu jsou vybaveny zcela ojediněle. Každý z pokojů nebo suit má svůj unikátní dekor v klasickém stylu.

Ubytování v hotelu Hoffmeister poskytuje svým hostům pohodu a klid ke snění o časech Zlaté Prahy.

Unikátní zážitek poblíž Pražského hradu a historického centra

Vděčí za to své unikátní poloze v pražském podhradí doslova obležené historickými památkami, nostalgickou atmosférou Jeleního příkopu a zaniklých hradeb. Je místem prosyceným pozitivní energií a vzpomínkami na slavné umělce a velké osobnosti předešlých století.

Hotel je vzdálen jen několik minut od např. Karlova mostu.