Hoffmeister záruka nejlepší ceny

Rezervujte si náš romantický pětihvězdičkový hotel v centru Prahy na oficiálních stránkách www.hoffmeister.cz a získejte garanci nejlepších dostupných cen. Hoffmeister.cz bude vždy nabízet nejlepší ceny online.

Ty nejlepší ceny je možné zpřístupnit pomocí promo kódu „Hoffmeister“ nebo „Hoff“, který zadáte do pole vedle kalendáře. Tento krok Vám umožní získat slevu ve výši 2 % pro Standardní pokoj a 5 % pro jakýkoliv jiný typ pokoje. Můžete si tak být jisti tou nejlepší dostupnou cenou.

Pokud do 12 hodin po rezervaci naleznete kdekoliv online Nižší cenu, Hotel Hoffmeister & Spa této ceně dostojí a ještě ji dále sníží o 5 % po celou dobu originální rezervace. Navíc Vám v případě dostupnosti nabídneme vyšší kategorii původně rezervovaného pokoje.

Naše ceny vždy obsahují gourmet snídani, DPH, wi-fi, balenou vodu v pokoji po Vašem příjezdu a vstup do lázní zdarma od 9:00 do 12:00.

Záruka nejlepší ceny se nevztahuje na:

  • Ceny, které ostatní portály nabízí jakou součást balíčku (obsahující letenky, pronájem auta, prohlídky, atd.)
  • Ceny, které nejsou veřejně dostupné, ale jsou stanoveny hotelem pro firemní skupiny, konference a další privátní události.
  • Ceny z e-mailových nabídek.
  • Velkoobchodní ceny.
  • Balíčky obsahující letenky, hotelový transport, stravování, prohlídky atd.

Rezervační podmínky (jako platba předem, změna a storno rezervace) musí být identické s podmínkami hoffmeister.cz a Nižší cena musí být na internetu volně vyhledatelná.

Zašlete požadavek na nejlepší ceny

Pokud naleznete cenu, která je v souladu s výše uvedenými podmínkami, jednoduše nám zašlete email nebo použijte níže uvedený formulář s obrázkem Nižší ceny, na kterém je jasně viditelná cena, check in a checkout datum a typ pokoje. Během 12 hodin se Vám ozveme.

Dodatečné informace:

Naše internetová stránka nabízí zabezpečené prostředí. Pro Vaši ochranu je rezervační proces zpracován na zabezpečeném serveru, který šifruje Vaše data o kreditní kartě dle nejvyšších standardů.

Pokud si pro platbu nepřejete použít Vaši kreditní kartu, můžete využít platbu převodem. Vždy se snažíme o Vaše maximální soukromí a bezpečnost Vašich dat.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře níže.

Kontaktní formulář

*Vaše telefonní číslo je důležité. Některé naše zprávy jsou rozpoznány jako spam a proto se Vám můžeme pokusit dovolat.