Hoffmeister & Spa, luxusní a romantický hotel v Praze

Hotel Hoffmeister & Spa je luxusní a romantický hotel v Praze. Nabízí vlastní Wellness a soukromé lázně a je inspirován romantikou Staré Prahy. Nachází se na úpatí Starých zámeckých schodů. Centrum Prahy a všechny její historické památky - Staré Město, Pražský hrad a Karlův most jsou dostupné příjemnou procházkou.

Romantický boutique hotel v centru Prahy

Útulné pětihvězdičkové ubytování, profesionalita služeb a domácí pohoda rodinného hotelu Hoffmeister jsou nedílnou součástí vysokého standardu.

Rodinná atmosféra hotelu Hoffmeister je navíc umocněna gurmánskou tradicí Ada restaurantu. Šéfkuchař hotelu Hoffmeister denně připravuje speciální tříchodová menu nebo sezónní degustační menu.

Příjemné zážitky jistě umocní letní a zimní terasa. Náš hotel je ideálním místem pro romantické výročí, líbánky, dovolenou nebo obchodní cestu. Všechny Suity a pokoje jsou unikátní a nadstandardní – Rodinný pokoj pro pobyt s rodinou, Deluxe pokoj a Luxusní apartmá pro romantický nebo luxusní pobyt. Není to ono? Podívejte se náš cenově výhodný Standardní pokoj nebo stylový Junior Suite Executive s vlastní vířivkou.

Jedinečné a privátní Wellness a Spa

Mezi top hotely v Praze je hotel Hoffmeister&Spa rovněž známý svými luxusními lázněmi a wellness.

Hoteloví hosté získají při rezervaci na našich oficiálních stránkách vstup zdarma do:
„Římských lázní“, od 09.00 – 12.00 hodin
„Parní lázně“, od 09.00 – 12.00 hodin

Nejste momentálně hostem hotelu? Pro přístup do našich Wellness & Spa nemusíte být. Podívejte se na na naše Wellness nabídky a vyberte něco pro sebe nebo zajímavý dárek.

Hotel Hoffmeister&Spa nabízí podzemní garáž. Cena je 15 EUR/ den pro hosty kteří rezervují napřímo, pro ostatní 24 EUR/den.

Nově hotel Hoffmeister nabízí nejen, ale i hotelovým hostům možnost, využít vlastní nabíjecí stanici pro elektromobily.

Stanice jsou celkem 2 a to TESLA stanice a stanice všeobecná, obě jsou samoobslužné a jsou typu WALLBOX.

Návštěvníci a hosté mohou na dobu nabíjení vjet bezplatně hotelových do garážových prostor a svůj elektromobil či jiné elektrovozidlo bezplatně nabít. Po dobu nabíjení je jim k dispozici hotelová restaurace, kde se mohou občerstvit ve vnitřních či venkovních prostorách.

O dobíjení elektrovozidla doporučujeme předem kontaktovat 24 hodin otevřenou hotelovou recepci na telefonním čísle: +420 251 017 111, nebo mailem na adrese: info@hoffmeister.cz a své nabíjení tak předem rezervovat. Hotelová recepce rovněž zajistí rezervaci v hotelové kavárně či restauraci.

* Výběr benefitů je vázán na určitý typ pokoje a je platný pro přímé rezervace. Jednotlivé benefity naleznete v popisu pokojů.